جمعه، شهریور ۱۴، ۱۳۹۳

ال جی از تلویزیون 98 اینچی جدید خود را با رزولوشن 8K رونمایی نمود

هنوز تلویزیون‌های با رزولوشن بالای 4K جایگاه خود را در خانه کاربران پیدا نکرده‌, که سر و کله رزولوشن‌های 8K برای تلویزیون‌های غول پیکر, از سوی کره‌ای‌ها پیدا شد. برای اطلاعات بیشتر از تلویزیون 8K ال‌جی که در نمایشگاه IFA به نمایش در آمده است
 ال جی از تلویزیون 98 اینچی جدید خود را با رزولوشن 8K رونمایی نمود
 
هنوز تلویزیون‌های با رزولوشن بالای 4K جایگاه خود را در خانه کاربران پیدا نکرده‌, که سر و کله رزولوشن‌های 8K برای تلویزیون‌های غول پیکر, از سوی کره‌ای‌ها پیدا شد. برای اطلاعات بیشتر از تلویزیون 8K ال‌جی که در نمایشگاه IFA به نمایش در آمده است.
 
ال جی از تلویزیون جدید OLED خود با رزولوشن 8K و اندازه 98 اینچ رونمایی نمود. این تلویزیون هوشمند غول پیکر, بدون شک تنها برای عده بخصوصی قابل خریداری و استفاده خواهد بود و بعید می‌رسد بازار پررفت و آمدی برای خود دست و پا کند. به گفته ال‌‎جی, رزولوشن این تلویزیون معادل 16 تلویزیون FULL HD است و بعید می‌رسد کسی قدرت شمارش پیکسل‌های نقش بسته بر روی آن را داشته باشد. تلویزیونی که قدرت ال‌جی در تولید صفحه نمایش با رزولوشن‌های بسیار بالا را به رخ دیگر شرکت‌ها می‌کشد.
هنوز اطلاعاتی در رابطه با قیمت این تلویزیون‌ها منتشر نشده است ولی از اعداد و ارقام نقش بسته بر صفحه مشخصات آن, می‌توان قیمتی مافوق جیب‌هایمان را حدس زد.
 
 

هیچ نظری موجود نیست:

نبودم ولی میام

سلام  چند وقتی نبودم ان شاالله بر میگردم بادستی پر و سایتی بروزتر  بزرگترین مشکل الان اینکه سایت از سرور بلاگر استفاده می کنه و سرو...