چهارشنبه، شهریور ۲۹، ۱۳۹۱

«کلاه‌ قرمزی» چشم‌رنگی‌ها را مات کردنظر کاربران فارس درباره سوپراستار سینما/
«کلاه‌ قرمزی» چشم‌رنگی‌ها را مات کرد
خبرگزاری فارس: مخاطبان بسیاری درخصوص سوپراستار این روزهای سینما اظهار نظر کردند و اکثر قریب به اتفاق کاربران، کلاه‌قرمزی را شایسته عنوان سوپراستاری سینمای ایران دانستند تا چشم‌آبی‌ها.
خبرگزاری فارس: «کلاه‌ قرمزی» چشم‌رنگی‌ها را مات کرد
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، چندی پیش خبرگزاری فارس با انتشار گزارشی درباره وضعیت اکران فیلم‌ها و اشاره به همزمانی اکران ‌فیلم‌های کلاه‌قرمزی و محمدرضا گلزار با طرح سوالی با عنوان«سوپراستار واقعی سینمای ایران کیست؟» و «آیا محمدرضا گلزار حریف کلاه‌قرمزی می‌شود؟» از مخاطبان خواست در این باره اظهار نظر کنند.
از میان مخاطبان زیادی که در این باره نظر دادند، تنها 14 نفر «محمدرضا گلزار» را شایسته عنوان سوپراستاری سینمای ایران دانستند و اکثر قریب به اتفاق مخاطبان کلاه‌قرمزی را سوپراستار واقعی سینمای ایران دانستند.
با ذکر این توضیح که نظرات بسیاری از مخاطبان تنها به ذکر نام «کلاه‌قرمزی» ختم می‌شد، به جهت جلوگیری از طولانی شدن مطلب، از ذکر این نظرات خودداری کردیم.
همچنین نظرات کاربران فارس با رسم‌الخط خودشان منتشر شده است.
متن نظرات مخاطبان از نظر می‌گذرد:


ابوذر کرمی: کلاه قرمزی سوپر استار واقعی است که با ظاهر ساده در دل همه مردم جا گرفته نه قیافه‌ای که از غرب الگو گرفته.
سعید: به نظر من بی‌شک کلاه قرمزی سوپراستار سینمای ایرانه.
رنجبران: سوپراستار واقعی سینمای ایران کلاه ‌قرمزی است که بدون هیچ چشمداشتی ایرانی‌های دنیا را ‌می‌خنداند.
سارا: من شخصاً گلزار را اصلاً بازیگر نمی‌دانم، ایشان نه می‌توانند مرا بخندانند نه به گریه بی‌اندازند. نمی‌دانم دلیل استفاده از ایشان در فیلم‌ها چیست ؟ ولی عاشق کلاه قرمزی هستم.
مهدی: 1 ـ کلاه قرمزی 2 ـ پسرخاله 3 ـ فامیل دور.
نریمان: کلاه قرمزی سوپر استار است.
بهرام: 1-ایرج طهماسب و حمید جبلی 2-کلاه قرمزی.
بدون عنوان: مطمئنا کلاه قرمزی به دلایل عدیده از جمله اینکه 1- بازیگر با اخلاقیست 2- ستاره ماندگاریست. آیا گلزار می‌تواند این همه سال، مشهور بماند؟ محبوبیت به کنار.
محسن: فوق لیسانس کلاه قرمزی.
عرفان: بدون هیچ شک کلاه قرمزی.
محمد جهان‌تیغ: کلاه قرمزی اوله.
عباس: با سلام من فکر می‌کنم کلاه قرمزی بیشتر به دل مردم می‌نشیند. چون صاف و ساده و بی‌ریاست. خصوصیات پاکی دارد. در ضمن خنده را هم چاشنی کارش دارد. بچه‌ها هم که الانه همه‌کاره خانواده‌ها هستند، عاشق بی‌چون و چرای کلاه قرمزی هستند. پس سوپر‌استار من هم به‌عنوان پدر بچه‌ها، همچنان پس از چندین سال کلاه قرمزی است.
علیرضا: دوران آقای گلزار تمام شده است.
حسین: به‌نظر من بازی کلاه قرمزی خیلی بهتره، تنها مشکلش برای برتری بر گلزار اینه که یک عروسکه.
 بدون عنوان: خیر گلزار نمی‌تواند، درود بر کلاه قرمزی.
منصور شبگرد: عشق است کلاه قرمزی.
سینا: محمد‌رضا گلزار قطعا حریف کلاه قرمزی می‌شود.
مهدی: کلاه‌قرمزی سوپر استاره همیشگی تلویزیون و سینماست و هیچ‌ کسی نمی‌تواند به گردش برسه حتی گلزار!
جاهد رحمتی: به نظر من در حال حاضر ارزش کار کلاه‌قرمزی چند برابر کار آقای گلزار هست و واقعا فیلمش عالی بود.
بدون عنوان: مطمئنا کلاه قرمزی از گلزار بهتر است، بازی گلزار تکراری است.
بدون عنوان: در محل کار ما حدود هفت نفر متفق‌القول معتقد به سوپراستاری کلاه قرمزی هستند.
یکی از طرفداران: انصافاً کلاه قرمزی نه قیافه‌ای می‌گیره و نه خودشو بالا می‌گیره و همیشه به اون نخ و سوزنی که میدوزنش قانعه!
بدون عنوان: کلاه قرمزی بهترینه زیرا هم طنّاز خوبی است و هم بازی قوی دارد و در ضمن به پارتی‌های (بوق!!!!!) نمی‌رود.
امین: قطعا کلاه قرمزی بسیار جذابتر است.
حمیدرضا: کی گفته گلزار سوپراستاره؟ به نظر من کلاه قرمزی خیلی بازیش بهتره از گلزاره، من که کلاه قرمزی رو سوپراستار می‌دونم!
سحر شاکری: کلاه قرمزی سوپر استار واقعی سینمای ایران است.
احمد: به نظر من سوپر استار ایران آقای گلزاره ولی فروش فیلم «تو و من» اندازه فیلم کلاه قرمزی نمیشه.
سید ابوالفضل خراشادی‌زاده: کلاه قرمزی برای نسل گذشته، نسل ما و نسل آینده تبدیل به یک برند شده است. آقای گلزار که بماند، دیگر دوستان سینمایی هم نخواهند توانست به گرد پای کلاه قرمزی برسند. هنر را کلاه‌قرمزی انجام داده که در دل مخاطب نشسته، کاری که هیچ کدام از بازیگرها نتوانستند تا به امروز انجام بدهند. تنها گوشه‌ای از مردم طرفدار بازی یک بازیگر می‌شوند.
مهدی: فقط کلاه قرمزی. سوپر استارهایی که دستمزدهای نجومی می‌گیرند، هیچ‌گاه محبوب مردم نیستند. آنهم در این شرایط اقتصادی.
بدون عنوان: 100 درصد گلزار هیچ وقت نمی‌تواند رقیب کلاه قرمزی جذاب و دوست داشتنی شود.
بدون عنوان: فقط کلاه قرمزی.
مهرآسا نجفی: کلاه‌قرمزی همیشه سوپراستار می‌مونه. من که خیلی دوستش دارم.
حسینی: گلزار نمی‌تواند جای کلاه قرمزی را بگیرد.
جابر کیخسروی: سلام به نظر من کلاه قرمزی قدمت و اصالت خاص خودش را دارد و مهمتر از فروش، اثر فرهنگی آن است اما نیاز به حمایت از طریق مردم دارد و باید آن را دید، البته نظر فرزندان من این بود که نسبت به آثار قبلی ضعیف است.
مهدیه: به نظر من محبوبیت کلاه قرمزی با اون حس نوستالژیک در ذهن افراد جامعه خیلی پر رنگ‌تر هست و مطمئناً کلاه قرمزی مثل همیشه رکورددار است، من که عاشقشم.
بدون عنوان: عشق است کلاه قرمزی.
بنیامین: فکر نمی‌کنم وجود گلزار دلیلی بر فروش خوب باشد.
محمد: محال است گلزار تا 10 سال دیگر به بچه کلاه قرمزی هم برسد، چه برسد بخودش...
امین: درود بر کلاه قرمزی سوپراستار.
اسماعیل انصاری: سوپر استار واقعی سینمای ایران قطعا کلاه قرمزی است.
بدون عنوان: عروسک کلاه قرمزی و بازیگردان آن جناب آقای جبلی، هر چند سال یک بار یک کار سینمایی بسیار به یاد ماندنی ارائه می‌کنند. تیمی که جناب آقای طهماسب برای این گونه برنامه‌ها دور هم جمع کرده‌اند واقعا هنرمندند و جای بسیار خاصی در دل همه ایرانی‌ها دارند. جناب آقای گلزار در زمینه هنر، جز چهره‌ای که آن هم به غنج زیبا شده، متاسفانه چیز دیگری برای عرضه ندارند. به علاوه حضور شخص ایشان شاید در زمانی می‌توانست مردم را به دیدن فیلم‌هایی بکشاند که داستانی ندارند، اما آن هم در حال حاضر بسیار کمرنگ شده است.
هلن: این که دیگه پرسیدن نداره معلومه کلاه قرمزی عزیز.
حسین: اسطوره سینمای ایران، کلاه قرمزی.
رضا صباحی: سلام قصد توهین ندارم ولی فکر کنم من از محمد رضا گلزار بهتر بتونم بازی کنم. آقای گلزار فقط به واسطه چهره تونسته تا اینجا پیش بیاید و همیشه بازیش ضعیف بوده و فقط در بوتیک خوب بود، ولی کلاه قرمزی یک عروسک بی‌جان است که با هنرمندی یک صدا و چند حرکت ساده می‌تواند خیلی حرف‌ها بزند. البته باید بگویم فیلم کلاه قرمزی و بچه ننه نتوانست من را راضی کند.
محمد نکومنش: معلومه که کلاه قرمزی.... خیلی ساده و آسان فقط دست ایرج خان و سایر عزیزان درد نکنه.... عشق است فامیل دور.
ساناز: با سلام سوپراستار واقعی خصوصیات زیادی دارد، بازی حرفه‌ای هم جز اولین رکن‌ها به حساب می‌آید، کما اینکه بسیاری از هنرمندان معروف چهره‌های بسیار معمولی دارند، اما وقتی فیلمنامه خوب و در نهایت فیلم خوبی نیست سلیقه و فکر مخاطب آنقدر پایین می‌آید که به ظاهر خیلی بیشتر از آنچه که باید اهمیت می‌دهد. به نظر من کلاه قرمزی با کسانی چون طهماسب و جبلی و اندیشه و طرح‌های خلاقانه بیشتر به یک سوپراستار شبیه‌اند.
احمد حسین‌زاده: به ‌نظر من یکی از نشانه‌های بلوغ سینما (چه سازندگان فیلم و چه تماشاگران) در هر کشوری این است که ‌متکی به تک چهره‌ها نباشد بلکه ‌کیفیت‌محور باشد. ‌فاصله دو فیلم که ستاره ‌هر دو آن‌ها کوین کاستنر است، حدود 5 ‌سال می‌باشد، اما می‌دانیم که یکی از آن‌ها ‌علی‌رغم هزینه‌های گزاف و شهرت بیشتر کاستنر در زمان ساخته شدنش تبدیل به یکی ‌از بزرگترین شکست‌های ‌فیلمسازی در هالیوود شد. از این دست موارد بسیار ‌می‌توان یافت. حتی در مورد ‌خود کلاه‌قرمزی هم می‌توان دید که فیلم «کلاه‌قرمزی و سروناز» در زمان اکران خیلی مورد استقبال قرار نگرفت. بنابراین آن روزی ‌می‌توانیم ادعا کنیم سینمای بالغی داریم که یک فیلم به دلیل کیفیت خود به فروش بالا دست پیدا کند و نه به دلایل واهی مانند حضور یک شخص خاص یا چیزهایی از این قبیل.
لادن: کلاه قرمزی سوپراستار است. 
وحید سلامی: گلزار دیگر کیست؟؟؟ عشق است کلاه قرمزی.
علی مهدوی: البته کلاه قرمزی. 
اشکان: کلاه قرمزی الان سوپر استاره انصافا.
عباس: مسلماً کلاه قرمزی چون ظاهر و باطنش یکی است پول نمی‌گیرد و ظاهرسازی هم نمی‌کند.
فرخ اکبری: محمد‌رضا گلزار برنده است.
امید: کلاه قرمزی 1000 بار.
رضا حسن‌پور: کلاه قرمزی از اوایل روی کار آمدنش یک سوپراستار واقعی بود که هیچ‌گاه کسی نگفت افت کرده است. زمانی که از جایی اعلام می‌شود قرار است کلاه قرمزی به تلویزیون یا سینما بیاید، همه مردم از کودک و نوجوان و پیر و زن و مرد همه وقت خود را برای دیدن سوپراستار واقعی تنظیم می‌کنند.
سعید ایراندوست: کلاه قرمزی سوپراستار واقعی است و از خیلی از بازیگرای پرادعا بهتر و دوست داشتنی‌تر است.


عارف: با سلام و خسته نباشید فیلم‌های آقای گلزار نمی‌توانند به فروش کلاه قرمزی برسند، به‌دلیل اینکه کلاه قرمزی هر 10 سال یک بار بازی می‌کنه ولی آقای گلزار هر 3 ماه یک بار. بچه‌ها و باباهاشون عاشق کلاه قرمزی هستن ولی شاید چند تا دختر 51 سال از بازی آقای گلزار خوش‌شان بیاد.
مهدی: سوپراستار سینمای ایران حمید جبلی و کلاه قرمزی.
امیر مرادی: کلاه قرمزی فقط.
میثم: مسلما سوپراستار اونی هست که بتونه دل مردم رو بدست بیاره ظاهرا کلاه قرمزی از اول این کار و خوب بلد بوده.
حمید رضا حصارکی: فقط کلاه قرمزی، اگه پسر عمه زا بود با هم. تو این دوره زمونه - تو این روزای گرونی و بی‌پولی - تو این روزای یاس و نا امیدی - تو این روزایی که نامردی و کلاهبرداری سکه بازار شده - تو این روزایی که هر روز بیشتر شرمنده زن و بچه‌هات میشی - تو این روزایی که اوج همه ناملایمات روزگار پا روی گلومون گذاشته و داره کم کم راه نفسمون رو می‌بنده و هزار تا مورد دیگه، واقعاً چه چیزی خنده رو روی لبامون حتی برای چند لحظه می‌شونه. دیدن ماشین‌های گرون قیمت و خونه‌های میلیاردی و .... یا کلاه قرمزی. میدونید چرا چون خیلی به واقعیت زندگی نزدیکه. نه از ماشین‌های چند صد میلیونی خبریه نه از خونه‌های چند میلیاردی، نه هنر پیشه‌های آنچنانی. راستی هیچ از خودتون نپرسیدین چرا صدا و سیما چند ساله سریال‌های طنز رو گذاشته کنار و گیر داده به سریال‌های دوزاری مثل خداحافظ بچه....
بدون عنوان: فقط کلاه قرمزی.
مجتبی استادزاده: سوپر استار واقعی سینمای ایران کلاه قرمزی است. هیچ کس نمی‌تواند این موضوع را نادیده بگیرد، فروش سه میلیارد برای بیست روز فوق‌العاده است، فیلم‌های دیگر که می‌خواستند به این رقم برسند چندین ماه فیلم خود را در سینما پخش کردند تا بتوانند چنین رقمی را بدست بیاورند و در آخر تمام کارهای آقای طهماسب و جبلی نمره‌شان بیست هستش. امیدوارم همیشه موفق باشند.
مصطفی جعفری‌ ندوشن: سلام شاید فیلم «تو و من» فروش خوبی داشته باشد ولی فکر نکنم به پای کلاه قرمزی و بچه ننه برسد.
رضا معظمی گودرزی: عشق دوران کودکی ما کلاه قرمزیه و با صد تا مثل گلزار عوضش نمی‌کنیم.
علی عمرانی: گلزار سوپر استار است. کلاه قرمزی چون بعد از مدت‌ها دوباره ساخته شده و خاطرات بچه‌های قدیم را زنده می‌کند به چنین فروشی دست یافته است. 
علی ظهوری‌راد: قطعا کلاه قرمزی از گلزار بازیگر بهتری است، چون نه صد تا دستیار دارد، نه غذای رژیمی می‌خورد، نه کسی را از راه به در می‌کند؛ تازه بیان بهتری هم نسبت به گلزار دارد و بازیش هم بسیار خوب است.
مهرداد: سوپراستار واقعی ایرج طهماسب و حمید جبلی هستند که 20 سال است با کلاه قرمزی و پسرخاله و در سال‌های اخیر عروسک‌های دیگری چون پسرعمه زا، فامیل دور، همساده، جیگر و ... هر سال با ایده‌ای نو مخاطبانشان را شاد می‌کنند. نه گلزار که فقط در فیلم‌هایش راه می‌رود و پول می‌گیرد. اگر گلزار سوپراستار سینمای ایران است، باید به حال این سینما گریست!
حسن: هیچ کس نمی‌تونه به پای کلاه قرمزی برسه.
بدون عنوان: مطمئنا کلاه قرمزی جای بیشتری در دل‌ها باز کرده است، چون باعث شادی بچه‌ها و والدینشان خواهد بود. و اینکه فقط بازیگری با تیپ و قیافه بدون هیچ گونه کار خاصی در بازیگری میلیاردی پول بگیرد واقعا جای تعجب است!!! جریان فوتبالیست‌ها به نوعی دیگر تکرار می‌شود، بدون هیچ گونه تحصیلاتی یک شبه میلیاردر می‌شوند !!! واقعا با این معضلات چه باید کرد؟عباسی: به نظر من چون در پشت شخصیت کلاه قرمزی افکار بزرگ و شخصیت‌های قوی‌تری هستند، موفق و بهتر است، البته با احترام به آقای گلزار.
فاضل: هیچ کدام، هر دو فیلم به معنای واقعی فیلم هنری نیستند و فقط برای جذب مخاطب هستند، برای سینمای ایران باید گریست.
امیر زهدی: باید برای سینمای ایران با این سناریوها گریست، واقعا نویسندگان خوب کجا هستند........کلاه قرمزی درود بر تو که در این دوران فقر سینما تو تنها می‌درخشی.........
حامد رضایی: به نظر من هر کدام جای خود رو دارند. کلاه قرمزی یک سبک ثابت هست و چون هر سال یه فیلم سینمایی از کلاه قرمزی به این شکل ارائه نمی‌شه و بعد از چندین سال بسیاری سعی می‌کنند این بار با فرزندانشان برای دیدن کلاه قرمزی برن تا خاطرات نوجوانی خود رو زنده کنند. کلاه قرمزی با همه خوبی‌هاش سبک ثابتی داره اما آقای گلزار خیلی این طور نیست و می‌تونه تو نقش‌های مختلف بازی کنه، مخصوصا اگه قصه و کارگردان خوبی داشته باشه اما به نظر من هم دلیل برای درخواست دستمزد غیرمنطقی نیست، اگر ماه آینده فیلم دیگری از کلاه قرمزی بیاد اطمینان داشته باشید که این همه فروش نمی‌کنه اما اگه فیلم دیگری از گلزار بیاد به اندازه فیلم فعلی فروش می‌کنه، تفاوت اون‌ها در این هستش.
مرتضی: دقیقا کلاه قرمزی ضعف بازیگران ما رو نشان می‌دهد که فقط به خاطر پول، چهره، مد و... ستاره شده‌اند ولی کلاه قرمزی با باطن زیبا به دل مردم نشسته است.
میلاد اوجانی: با سلام. 32 سال سن دادم و دانشجو هستم. با توجه به آن که بنده اصلا آقای گلزار را به عنوان یک بازیگر حرفه‌ای قبول ندارم و ایشان را فقط در حرفه موسیقی ماهر می‌دانم و همچنین با توجه به محبوبیت شخصیت کلاه قرمزی، به فروش بیشتر کلاه قرمزی رای می‌دهم. با تشکر.
علیرضا سجادی‌فر: کلاه‌قرمزی و هر کی غیر از گلزار.
اسماعیل: سینمای ایران مثل ورزش ایران می‌مونه و سبک بازی گلزار هم مثل بازی فوتبالیست‌های لیگ برتری!!! با این تفاوت که آدم وقتی بازی فوتبال را می‌بینه بخاطر اینکه از جیب دولت هزینه می‌شه بیشتر داغ میشه تا این فیلم‌ها که بعضا توسط بخش خصوصی تولید می‌شن، سوپر استار هم قطعا کلاه قرمزی هست.
حسین تبریزی: با اینکه سینما نرفتم ولی فقط کلاه قرمزی.
علی: کلاه قرمزی ستاره‌ای ماندنی است که در تاریخ سینمای ایران جاودانه خواهد شد.
آرمان: فقط دمت گرم کلاه قرمزی خیلی با حالی.
 بدون عنوان: حتما کلاه قرمزی، اصلا شما تیپ رو نگاه کن مشخصه کی سوپراستاره.
مهدی: به نظرم کلاه قرمزی هم جذاب‌تره هم کم خرج‌تر.
حسن: واقعا حمید جبلی هنرمنده و کلاه قرمزی رقیب بی‌بدیلی برای بازیگرانی مانند گلزار می‌تونه باشه.
علیرضا شریفی: قائدتاً سوپراستار سینما باید دارای ویژگی هنرمندی و بازیگری خارق‌العاده باشد که در محمدرضا گلزار خیلی چشمگیر نیست و بلاشک در قیاس شخصیت هنری او و کلاه قرمزی کفه هنرنمایی کلاه قرمزی سنگین‌تر است؛ در ضمن مفاهیم انتقالی کلاه قرمزی بسیار پر معناتر از بدآموزی‌های اخلاقی گلزار است.
مقداد: کلاه قرمزی بهتره.
محمد: گلزار هنرپیشه معروف و محترم است ولی علیرغم احترام به ایشان عمراً به پای فامیل دور و آقای همساده و پسرخاله و پسر عمه زا و گیگیلی و کلاه قرمزی و جیگر و ... خلاصه مجموعه کلاه قرمزی برسه. ایرج طهماسب و جبلی کارشون حرف نداره، یک عروسک ایرانی اصیل و بامزه و نه لوس درست کرده‌اند و در کنارش چندین عروسک که هر کدومشون یه شخصیت کامل برای خودشون دارن و تیپ نیستن. دست همه عوامل کلاه قرمزی درد نکنه. یعنی داغونما، له لهم، از دست کلاه قرمزی. که با آن درد اگر در بند درمانند، درمانند. چی شده؟ من چیجوریم الان؟ کلاه قرمزی دیگه الان یک برند شده. به نظر من کیفیت خوب مخاطب رو همراه خودش می‌کند و کلاه قرمزی این ویژگی را دارد که کیفیتش افت که نمیکنه هیچ، بهتر و پویاتر هم میشه ولی الان که انتظارات این قدر از کلاه قرمزی بالا رفته کار طهماسب و جبلی سخت‌تر و سخت‌تر میشه، امیدوارم بازم مارو با یه سری جدید دیگه شوکه و از خنده روده‌بر کنند.
جیگر: کلاه قرمزی بدون تیپ زدن و بدون عینک‌ها و ماشین‌های جورواجور از افرادی مثل گلزار خیلی پیش است.
مجتبی باقری: فیلم آقای گلزار نمی‌تونه حریف کلاه قرمزی بشه، مخاطبان گلزار قشر خاصی از جامعه هستند که از نظر کمیت به پای کلاه قرمزی نمیرسن.
رضا فرد: فکر کنم خالق اثر کلاه قرمزی سوپراستار است نه کلاه قرمزی.
حقی: سوپراستار واقعی کشور کلاه قرمزی است.
حامد: روز جمعه بعد از 3 هفته اکران برای تماشای فیلم به سینما رفتم و کودکان و خردسالان و دیدم که با چه شوق و ذوقی دارن کلاه قرمزی رو تماشا می‌کنند، کیف کردم. ما که دهه 60 هستیم کلی خاطرات کودکی برامون زنده شد. مرسی کلاه قرمزی.
بدون عنوان: فقط آقای قرمز کلاه!
سعید: بنظر من سوپر استار محبوب، متواضع و با اخلاق سینمای ایران شهاب حسینی است و البته جایگاه بزرگانی مانند پرستویی و انتظامی و.... محفوظ است.
بدون عنوان: زنده باد کلاه قرمزی.
علی معززی: فقط کلاه قرمزی.
پیرزاده: سوپر استار کلاه قرمزی است و گلزار حریف او نخواهد شد.
بدون عنوان: شهاب حسینی سوپر استار سینمای ایران.
سید حسینی: 22 صد در صد کلاه قرمزی پیروز میدانه.
سجاد: معلومه که گلزار حریف کلاه قرمزی نمیشه!!!!!!!
مجتبی تربت: سوپر استار دیگر وجود ندارد..کارها و فیلم‌های سلسله‌وار محبوب نشان‌دهنده بهترین فیلم است. به نظر «تو و من» نمی‌تواند مانند کلاه قرمزی فروش داشته باشد.
ایرج: انصافا کلاه قرمزی یه چیز دیگه است، اصلا این مقایسه درست نیست.
بدون عنوان: کلاه قرمزی سالار.
محمد سیفی: سلام به نظرم سوپراستار آنست که همیشه و برای همه سوپراستار باشد، مثلا کلاه قرمزی آیا سوپراستار هست یا نه؟ در دهه 70 (سال 71) با فیلم کلاه قرمزی و پسرخاله وارد سینمای ایران شد و فروشی بی‌نظیر داشت... او هم چنین در سال 81 توانست دوباره مخاطبان خود که زمانی نوجوان و کودک بودند را حسابی بخنداند و در فکر فرو ببرد و در سال 90 و 91 در تعطیلات عید به عنوان بهترین و پرمخاطب‌ترین برنامه از نگاه بینندگان انتخاب شد؛ بازیگرانی که امروز و فردا می‌توانند 3 نسل را با هم پای تلویزیون نگه دارند... کمتر بازیگری اینگونه است، امثال پرستویی و... از دید بنده کلاه قرمزی سوپراستاریست که کمتر بازیگری به پایش می‌رسد که در رده کودک و نوجوان و جوان و بزرگسال موفق بوده است... سبک کودک، سبک عاشقانه،... فضول و پر جنب و جوش مثل اکثر بچه‌های ایران... اینست یک سوپراستار سینمای واقعی ایران..................
محمدرضا: کلاه قرمزی را عشق است.
بدون عنوان: هیشــــــــــکی کلاه قرمزی نمیشه.
پسرک: معلومه کلاه قرمزی سوپراستاره. چون فقط بازیگر هست، قط تو فیلم‌ها هست، بدون حاشیه، شایدم زندگی واقعیش همون فیلم هست.
مقداد: سوپر استار کلاه قرمزی است.
بدون عنوان: معلومه که کلاه قرمزی، چون من بعد از 21 سال دوباره به سینما رفتم.
بدون عنوان: سینمای ایران و میشه با همین مقیاس سنجید که 100 پارچه و کاموا محبوب‌تر از نفر اول سینما باشه...
اشکان خیری: کلاه قرمزی یه چیزی برای مردم داری ولی آقای گلزار تو فیلم‌هاش فقط خوش گذرونی با خانم‌ها رو نشون میده. رای من کلاه قرمزی.
محمد: 100 درصد کلاه قرمزی.
صادق: آنقدر سینمای ما تحلیل رفته که همه چیز در آن امکان دارد.....
بدون عنوان: کلاه قرمزی خیلی خیلی جلوتر از این به اصطلاح سوپر استارهاست.
بدون عنوان: سلام عمرا اگه گلزار بتونه حریف سوپراستار با حال ما یعنی کلاه قرمزی بشه.
بدون عنوان: صددرصد کلاه قرمزی.
بدون عنوان: کلاه قرمزی برنده است.
سجاد سهرابی: فقط کلاه قرمزی مگه نه پسر خاله آقای مجرررررررری.
بدون عنوان: عمراً ..... عشق است کلاه قرمزی نه کلاس میذاره نه ... خودشو می‌گیره نه ... نه ... نه ........ کلا کارش درسته.
الهام ناظری: قعطا کلاه قرمزی! کسی که 1  میلیارد بگیره سوپراستار نیست.
عباس قدری: نیازی به نظر‌سنجی نیست، آمار گیشه همه چیز را می‌گوید.
مجتبی رستمی: گلزار بهتر است. شما اگر کلاه قرمزی را در چند فیلم به نمایش بگذارید با ریزش بینندگان آن مواجه خواهید شد ولی گلزار روز به روز هواداران بیشتری پیدا می‌کند.

صمد: کلاه قرمزی هزار بار از گلزار سرتر و سوپراستارتر هست. اگه از خود گلزار هم بپرسید همینو میگه.
عرفان: سلام سوپر استار واقعی سینمای ایران کسی نیست، جزء ...................کــــــــــــــــلاه قرمــــــــــــــــــــــزی.
احمد پهلوان: کلاه قرمزی حرف نداره.
حاجی: هیچکس به صداقت کلاه قرمزی نمی‌رسه، مردم دنبال صداقت هستند، نه چهره.
مهدی: افرادی مثل گلزار فقط پول براشون مهمه و به فکر مردم نیستند، خسته شدیم از این سینمای تهی.
رامشه: فقط کلاه قرمزی.
محمد: کلاه قرمزی در یک فیلم تمام جزئیات مردمی‌پسند از قبیل طنز و مشکلات اجتماعی و حتی غم را با هم دارد. فیلم‌های گلزار هم خوب و عالی دارد، ولی بیش از یک یا دو پدیده را در بر نمی‌گیرد و مخاطب خاص‌تری دارد.
بدون عنوان: مسلما سوپراستار واقعی کلاه قرمزی هست. عروسکی که هنجارهای جامعه ایران را در جلو و پشت دوربین رعایت می‌کند. فیلم‌های (...) را کسی نمی‌بیند. دل مردم را شاد می‌کند. مغرور نیست. توهم خود‌بزرگ‌بینی ندارد. حاشیه‌ساز نیست. مردم واقعا او را می‌خواهند. بعد از بیست سال کما کان مردم را می‌خنداند. با زرق و برق و لباس‌های آنچنانی اشرافی‌گری را در جامعه‌ای که در‌گیر تحریم است به رخ نمی‌کشد و ...
محمد رضا زارعی: سوپر استاره واقعی کلاه قرمزی نه ....
حسینی: به نظر من کلاه قرمزی است چون من خودم الان که 42 سالمه، از بچگیم عاشق کلاه قرمزی بودم، هنوزم برنامه‌های عید کلاه قرمزی و نگاه می‌کنم، هنوز محبوب دل‌های همه هستش، خواهر کوچیکم تا حتی پدر و مادرمم دوستش دارند. با همه نسل‌ها ارتباط خوبی برقرار کرد، اونهم بخاطر اینکه با گذشت زمان تغییر نکرد ولی کسی مثل گلزار یه مدتی رو بورس هستند، بعدش خاموش میشن مثل اتفاقی که الان واسه بقیه بازیگرهای سینما افتاده.
بدون عنوان: سوپر استار ایران کلاه قرمزی.
مجتبی شرفی: به نظر من کلاه قرمزی سوپر استار سینمای ایران است.
محسن: تا وقتی که ما بازیگرانی چون حامد بهداد را داریم، چطور می‌توانیم به خودمان بگوییم محمد‌رضا گلزار سوپر‌استار است.
پیمان علیشاهی: کلاه قرمزی بی‌همتاس! هیچوقت فروش فیلم گلزار به اندازه کلاه قرمزی نبوده، نیست و نخواهد شد !
بدون عنوان: کلاه‌قرمزی بهتر و برتر است، من با خانواده و بدون دغدغه به دیدن فیلم کلاه قرمزی می‌روم.
داود فرج‌زاده: من کلاه قرمزی را به عنوان سوپراستار تایید می‌نمایم.
امیر: امکان نداره محبوبیتی که کلاه قرمزی داره گلزار به دست بیاره، این یک واقعیت که کلاه قرمزی یک استثنا است.
آرمین رادمنش: ‌از دیدگاه من تهیه‌کنندگان مجموعه کلاه قرمزی بسیار هوشمندانه با مخاطب ارتباط برقرار کرده‌اند و هم صرف بر اینکه با کودکان ارتباط برقرار می‌کند با کودک درون جوانان و بزرگسالان نیز ارتباط برقرار می‌کند و به گونه‌ای شیطنت‌های کلاه قرمزی شبیه به شیطنت دوران کودکی و جوانان و بزرگسالان است و درباره ستارگان سینما باید گفت که متاسفانه مردم این‌گونه بازیگران را بزرگ می‌کنند وگرنه افراد خبره و اساتید سینما که در این کار موی سپید کرده‌اند، دستمزد عاقلانه‌ای دریافت می‌کنند و مخاطب را بیشتر جذب می‌کنند. اما متاسفانه برخی از تماشاگران چهره پسند هستند و نه هنر‌پسند و از نظر نگارنده این آفت سینماست. با تشکر
بدون عنوان: گلزار صد سال بدود شاید به پای کلاه قرمزی برسد.
حامد: محمدرضا گلزار خیلی بهتره. اصلا بازی‌هاش رو که می‌بینی حال می‌کنی.
داود اصلان‌زاده: من میگم کلاه قرمزی!!!!!!!!!!
محسن: کلاه قرمزی چون هم مخاطب خردسال دارد، هم مخاطب بزرگسال دارد.
عباس نقدی‌پور: کلاه قرمزی صد در صد.
بدون عنوان: کلاه قرمزی سوپر‌استار سینمای ایران است، چون بیش از 20 سال است دارد می‌درخشد، اما گلزار دارد به دوران افول خود نزدیک می‌شود.
مهدی: کلاه قرمزی همیشه سوپر‌استاری بوده که مردم قبولش دارن و به زور استار نشده.
امیر: کلاه قرمزی بی‌ادعا چرخ سینمای بیمار ما را به حرکت درآورد نه آقای ستاره.
احسان: مطمئنا کلاه قرمزی.
بدون عنوان: معلومه کلاه قرمزی.
مرتضی مهدیخانی: معلومه که کلاه قرمزی. دوام و پایداری 20 ساله کلاه قرمزی از هر بازیگری بیشتر بوده.
احمد: به نظر من سوپر استار واقعی، کلاه قرمزی است چون هم خوش‌تیپ‌تر و هم با نمک‌تر از گلزار است.
مجید آذرسام: سوپراستار واقعی ایران کلاه قرمزی می‌باشد.
علی: سوپر‌استار کلاه قرمزیه، دوره گلزار خیلی وقط تمام شده.
بدون عنوان: 100درصد گلزار هیچ وقت نمی‌تواند رقیب کلاه قرمزی جذاب و دوست داشتنی شود.
حامد گلپایگانی: کلاه قرمزی سوپراستار.
محمد: با کلاه قرمزی بیشتر مشکلاتم را از یاد بردم تا آقای گلزار، قرمز کلاه را بیشتر می‌پسندم.
محمد حسن احمدی: سوپر استار فقط کلاه قرمزی.
آرش عسگری: این که کدوم سوپر استار هستن، در گیشه‌ها مشخص می‌شه ولی کلاه قرمزی بین تمام سنین محبوبیت داره ولی گلزار این طور نیست.
نوید: سوپر استار کلاه قرمزی است، نه این آقا.
حسین: فقط کلاه قرمزی.
آرش مومنی: به نظر من سوپراستار واقعی سینمای ایران کلاه قرمزی و هنرمندانی هستند که بی‌ادعا برای روشن نگه داشتن این هنر، زحمات زیادی را متقبل شدند. حداقلش اینه که کلاه قرمزی‌ها تاثیرات منفی امثال.... بر سینمای ایران ندارند.
پرتو: به نظر من کلاه قرمزی از دیر‌باز در قلب مردم خونه باز کرد که این به زمانی مربوط می‌شه که در فیلم کلاه قرمزی و پسر خاله درخشید. به نظر من تجربه کلاه قرمزی از آقای گلزار بیشتر است، چون کلاه قرمزی بیشتر خاک سینما را خورده و طبیعتا پخته‌تر است. این هم در نظر داشته باشید کلاه قرمزی از بچه‌ها تا بزرگسال آن را می‌پسندند اما نقش‌های محمدرضا گلزار را بیشتر جوان‌ها دوست دارن که بهتره بگم یک دسته از جوان‌ها. در آخر بگویم چشم رنگی‌های دهه 80 نمی‌توانند جای این عروسک کهنه‌کار دهه 70 را بگیرند.
حامد دماوندی: تنها سوپر استار ایران شهاب حسینی............
جواد مباشری: سوپر استار کلاه قرمزی.
معصومه توکلی: به نظر من سوپر استار کلاه قرمزی است، چون علاوه بر آوردن خنده به لب، مطالب آموزنده و مفید زندگی و یا همان نصیحت را به شکل غیر ملموس و پنهانی وارد مغز و باور بزرگ و کوچک می‌کند، در صورتی که آقای گلزار فقط ظاهری است یک بعدی، فقط زیبایی ظاهری دارد.
احسان: صد البته که کلاه قرمزی مگه سوپراستاری به قیافه است، کلاه قرمزی حرف برای گفتن داره نه اینکه فقط قیافه داشته باشه.
پناهی: معمولا نخبه‌ها با پول تو دل مردم جا نمی‌گیرند. عروسکی که این روزها تو دل بچه‌ها و بزرگترها جا گرفته، مشت از خروار است.
مرتضی فروتن: با سلام و خسته نباشید. به نظر من مهمترین تفاوت کلاه قرمزی و گلزار، واقعیت در زندگی و تخیل در آرزوهاست. کلاه قرمزی واقعیت زندگی اکثریت جامعه و مشکلات رو خیلی زیبا و با بیان طنز واقعی ارائه کرده، اما گلزار و امثالهم آرزوی خوش تیپی و پولدار بودن رو برای جوونا داره، اونم بدون هیچ کار خاصی و الکی الکی میلیاردر به دنیا میان.
علیرضا احمدی: مردم کلاه قرمزی رو دوست دارن، چون ساده هستش، نه بخاطر قیافه‌اش!
مریم: به نظر من هیچ کس نمی‌تواند مانند کلاه قرمزی بچه‌ها و پدر و مادرها را شاد کند. کلاه قرمزی برای همه سنین دوست داشتنی و دیدنی است.
امیر امیری: کلاه قرمزی سوپر استار ایران است.
بدون عنوان: سوپر استار کسی است که فروش میلیاردی کند نه اینکه دستمزد میلیاردی بگیرد. سوپراستار عروسک کلاه قرمزی است.
علی رضایی: 100 درصد کلاه قرمزی.
صالح طاهری: کلاه قرمزی در همه رده‌های سنی طرفدار دارد، او فوق‌العاده است. لطفا از طراح این عروسک هم گزارشی تهیه کنید.
سید علی موسوی: با سلام به نظر من کلاه قرمزی سوپر استار است.
پژمان: سلام کلاه قرمزی خاطرات دوران کودکی نسل دوم و سوم انقلابه. اگر دقت کنید حاضرین سینما آدم‌های سن بالا و متوسط هستند، ولی فیلم ذکر شده یک فیلم جدید با داستان جدید که باید مخاطب رو جلب کنه و مقایسه آقای گلزار با یک خاطره شاید درست نباشه. در سینما اولین موضوع چهره است که در تمام دنیا رواج دارد که شاید اگر من و شما نیز داشتیم حتماً دنبال این شغل می‌رفتیم.
محمد هادی حسنی: سوپر استار سینمای ایران فقط کلاه قرمزی.
وحید جمشیدی: زنده باد کلاه قرمزی.
مسعود عزیزی: به نظر من سینمای ایران سوپر استاری نداره ولی در این اوضاع اگه سوپر استاری هم وجود داشته باشه اون فقط کلاه قرمزیه.
آرزو: به نظر من کلاه قرمزی موفق‌ترین سوپراستار سینمای ایران است، چون توانسته همه سنین را در سینما به خود جذب کند گویی که همه نسل‌ها برای 100دقیقه با هم یکی هستند.
مجید ابراهیمی: کلاه قرمزی به دلیل ساده بودن و رک بودنش برنده‌ای این دوئله.
رسول: من کلاه قرمزی رو بیشتر می‌پسندم.
مجید: قطعا گلزار سوپر استار سینمای ما نیست، من به کلاه قرمزی رای می‌دهم.
محمدرضا تقوی: فقط کلاه قرمزی.
رضا: قطعا کلاه قرمزی> هم طرفدار بیشتری دارد و هم جذابیت بیشتری دارد و هم بیشتر فروش می‌کند. البته این مقایسه در شأن کلاه قرمزی نیست.
علی‌اصغر حسینی: با احترام به بازیگر خوب سینما محمد رضا گلزار. سوپر استار سینمای ایران کلاه قرمزی نیست بلکه حمید جبلی و آقای مرجی هستند. با تشکر.
بدون عنوان: آقای قرمز کلاه.
کاوه: قابل مقایسه نیست، معلومه که کلاه قرمزی باید 10 برابر همچین فیلم‌های بی‌سر و ته و بدون داستانی که فقط با محوریت یک بازیگر بخصوص ساخته می‌شن، بفروشه....
سحر: سوپراستار سینمای ایران کلاه قرمزی که بی‌ادعا مردم را می‌خنداند.
حسینی: کلاه قرمزی حرف نداره.
انتهای پیام/ی

هیچ نظری موجود نیست:

نبودم ولی میام

سلام  چند وقتی نبودم ان شاالله بر میگردم بادستی پر و سایتی بروزتر  بزرگترین مشکل الان اینکه سایت از سرور بلاگر استفاده می کنه و سرو...