دوشنبه، شهریور ۱۴، ۱۳۹۰

حافظه Flash Air SD توشیبا با قابلیت انتقال دو طرفه اطلاعات

Toshiba FlashAir
حافظه های اس دی این روزها همه جا پیدا می شوند. بیش از همه جا در دروبین های دیجیتال و تلفن های همراه و اخیرا تبلت ها. اگر با کارت حافظه اس دی Eye-Fi آشنا باشید می دانید که این کارت درون خودش یک کارت شبکه بی سیم دارد و می تواند تصاویر دیجیتالی را از روی دوربین عکاسی به صورت بی سیم روی کامپیوتر بفرستد.

حالا شرکت توشیبا هم کارت حافظه ای مشابه این کارت به نام Flash Air تولید کرده که یک قابلیت برتر دارد. این کارت حافظه انتقال اطلاعات را به صورت دو طرفه انجام می دهد به این معنی که می توانید یکی از آنها را روی تبلت تان قرار بدهید و با آن اطلاعات را روی کامپیوتر بفرستید یا با کامیپوتر اطلاعات روی آن ارسال کنید.

این حافظه فعلا در سایز ۸ گیگابایت و در کلاس ۶ از نظر سرعت ساخته می شود. کارت شبکه هم از استانداردهای 802.11 b/g/n پشتیبانی می کند و وزن نهایی هم تنها ۲ گرم خواهد بود.

توشیبا اعلام کرده که حافظه Flash Air را از ماه فوریه سال آینده میلادی با قیمتی حدود ۹۰ دلار وارد بازار خواهد کرد. حالا می توانید همه گجت هایتان که حافظه اس دی دارند را دارای کارت شبکه وای-فای بکنید. این خبر بیش از همه دارندگان دوربین های دیجیتال و تبلت ها را خوشحال می کند.
http://www.doonlood.com/

هیچ نظری موجود نیست:

نبودم ولی میام

سلام  چند وقتی نبودم ان شاالله بر میگردم بادستی پر و سایتی بروزتر  بزرگترین مشکل الان اینکه سایت از سرور بلاگر استفاده می کنه و سرو...