سه‌شنبه، تیر ۱۴، ۱۳۹۰

خدا به خیر کنه - چین هم هواپیما ساخت - Oh My God have mercy on us China is now making planes too

اخ هواپیما توسط چین

چین درچهل و نهمین نمایشگاه بین المللی هوا- فضای فرانسه از اولین هواپیمای مسافربری در دست ساخت و تكمیل خود پرده برداری كرد.
چین برای اولین بار در نمایشگاه هوا - فضای بین المللی بورژه در شمال پاریس شركت كرده است.
این نمایشگاه تا روز یكشنبه آینده برای بازدید عموم دایرخواهد بود.
كوماك

ماكت هواپیمای مسافربری دردست ساخت چین كه ' كوماك 919 -C ' نام دارد ، برای اولین بار و همزمان با برگزاری نمایشگاه بورژه درمعرض دید عموم قرار گرفته است.
قرار است ، این هواپیمای مسافربری چینی كه از ظرفیت حمل 200 مسافر برخوردار است از سال 2016 میلادی به صورت رقیبی جدی برای محصولات ایرباس آ- 320 نئو' و بوئینگ 737- ب ، به بازارهای جهانی عرضه شود.

كوماك


شركت هواپیمایی ' رایان ایر' هلند از هم اكنون اعلام كرده است كه قصد دارد شماری از این هواپیمای چینی را برای بكارگیری درناوگان حمل ونقل هوایی خود خریداری كند.

c 919


نمایشگاه بورژه پاریس كه هر دوسال یكبار دایر می شود یكی از نمایشگاههای هوا- فضای مهم جهان به حساب می آید.
ائیل اولری رییس شركت هواپیمای رایان ایر با اشاره به هواپیمای دردست ساخت چینی افزود: از وجود رقیب و جایگزینی جدی برای محصولات ایرباس و بوئینگ بسیارخوشحال است .

c - 919


وی افزود: ما به شدت علاقمند هستیم تا این شركت توسعه پیدا كند.
وی خاطرنشان كرد: این شركت درنظر دارد همزمان با سه شركت چینی ، ایرباس و بوئینگ مذاكراتی را برای خرید 200 فروند هواپیمای مورد نیاز آغاز كند.

c 919

اولری خاطر نشان كرد: درنظر دارد تا ناوگان هوایی این شركت را تا سال2013 میلادی به تعداد 300 فروند هواپیما افزایش دهد.
http://www.doonlood.com/

هیچ نظری موجود نیست:

نبودم ولی میام

سلام  چند وقتی نبودم ان شاالله بر میگردم بادستی پر و سایتی بروزتر  بزرگترین مشکل الان اینکه سایت از سرور بلاگر استفاده می کنه و سرو...