دوشنبه، فروردین ۲۹، ۱۳۹۰

Numi، توالت فرنگی مجهز به تکنولوژی های پیشرفته

احتمالا تا به حال طرح های مختلفی از توالت فرنگی های شیک و گرانقیمت را دیده اید و یا یکی از گرانقیمت های اش را در خانه دارید. اما بعید می دانم توالت مجهز به گرمکن صندلی، mp3 پلیر و ... جایی دیده باشید!


شرکت Kohler توالت فرنگی جدیدی را به بازار عرضه کرده است که به گونه ای می توان آن را یک پا گجت حسابی دانست. تمامی کارها و امکانات این توالت عجیب تنها توسط یک صفحه تمام لمسی رنگی کنترل می شود که تا فاصله شش متری از توالت قابل استفاده است (حتی کشیدن فلاش تانک!). از امکانات این توالت می توان به شیر داخلی قابل تنظیم، فلاش تانک دوبل با دو ظرفیت ۵ و ۲۲ لیتری، سیستم خشک کن، درب اتوماتیک، سیستم صوتی، ورودی mp3 پلیر، رادیو اف ام، گرمکن صندلی، بخاری پایین برای پاها و سیستم روشنایی اختصاصی اشاره کرد.


برای اینکه این توالت با امکانات مزدا 3 را در خانه تان داشته باشید، تنها کافی است ۶۴۰۰ دلار ناقابل از جیب مبارک هزینه کنید! با مراجعه به منبع می توانید فیلم و عکس های بیشتری از این ابزار های‪-‬تک (high-‬tech) را ببینید.

هیچ نظری موجود نیست:

نبودم ولی میام

سلام  چند وقتی نبودم ان شاالله بر میگردم بادستی پر و سایتی بروزتر  بزرگترین مشکل الان اینکه سایت از سرور بلاگر استفاده می کنه و سرو...