جمعه، اردیبهشت ۰۲، ۱۳۹۰

دسترسی به مایکروسافت آفیس ۳۶۵ برای آزمایش عمومی

Office 365 محصول مبتنی بر وب مایکروسافت است که ابزارهای تجاری آفیس مانند را به محیط وب آورده است. این محصول از امروز برای عموم کاربران به طور آزمایشی منتشر گشته است تا کاربران علاقهمند بتوانند قابلیت‌های این ابزارها را بررسی کنند.

آفیس ۳۶۵ شامل ابزارهای Exhange, Microsoft Office, Sharepoint و Lync Server میشود. در کنار این ابزارها دیگر ریز ابزارهایی نیز برای عملکرد مناسب تر تهیه شده‌اند.

همزمان با انتشار نسخه بتا آفیس ۳۶۵، فروشگاه‌ آنلاین Office 365 Marketplace نیز توسط مایکروسافت ارائه گشته است. کاربران با استفاده از این فروشگاه قادر خواهند بود که برنامه‌های (apps) مورد نیازشان را به حساب کاربری خود اضافه کنند.

پکیج اولیه محصول آفیس ۳۶۵ تنها مبتنی بر وب می‌باشد و هیچ برنامه رایانه رومیزی برای آن در نظر نگرفته شده است. این بسته با نرخ ۶ دلار در ماه به مشتریان عرضه شده است.

این ابزارها کاربران را قادر خواهند ساخت که به مدارک و فایل‌های اداری‌ خود، از دستگاه‌های مختلف و در حرکت دسترسی داشته باشند.

شرکت‌هایی که علاقهمند هستند که از نسخه بتا مایکروسافت آفیس ۳۶۵ بهره ببرند، میتوانند از «این لینک» درخواست خود را ارسال کنند.

http://www.doonlood.com/

هیچ نظری موجود نیست:

نبودم ولی میام

سلام  چند وقتی نبودم ان شاالله بر میگردم بادستی پر و سایتی بروزتر  بزرگترین مشکل الان اینکه سایت از سرور بلاگر استفاده می کنه و سرو...