چهارشنبه، فروردین ۳۱، ۱۳۹۰

اوباما: کاخ سفید ۳۰ سال از تکنولوژی عقب است!

به گزارش فارنت و به نقل از پایگاه اینترنتیMashable ، باراک اوباما رییس‌جمهورobama_blackberry

ایالات متحده که در دوران ریاست جمهوری خود مجبور به اقامت در کاخ سفید است گویا از وضع فناوری موجود در این کاخ اصلا راضی نیست، چرا که بر خلاف باور بسیاری که انتظار دارند او در محل کار خود از آخرین فناوری‌های موجود بهره ببرد می‌گوید:”چه زمانی فناوری می‌خواهد به اینجا بیاید ،ما ۳۰ سال عقب هستیم”.

او که در حال کشمکش برای دریافت یک تلفن همراه بلک بری مدرن است در حال حاضر به مدل‌های قدیمی‌تر به خاطر سیستم امنیتی کاخ سفید رضایت داده در حالی که پیش از اینکه به کاخ سفید راه بیابد انتظار دریافت یک تلفن همراه مدرن آخرین سیستم را داشت.

او در مصاحبه با شبکه ای‌بی سی نیوز در این مورد گفت:”اگر رییس‌جمهور آمریکا نتواند آخرین فناوری‌ها را در اختیار داشته باشد پس چه کسی باید این امکانات را داشته باشد و من از تکنولوژی از رده خارج کاخ سفید شگفت‌زده شدم”.

البته به نظر اوباما کمی سختگیری کرده زیرا او احتیاج به هیچ کلید یا قفل درب اتوماتیک ندارد زیرا تمامی درب‌ها برای او باز است، او احتیاج به فناوری‌های مدرن ندارد زیرا تمامی امکانات به طور خاص در کاخ سفید برای او طراحی شده‌اند و او احتیاجی به تنظیم متن سخنرانی ندارد زیرا افراد دیگری این کار را برای او انجام می‌دهند.

البته اگر من جای مسئول تدارکات کاخ سفید بودم برای اینکه اوباما زیاد هم عصبانی نشود یک دستگاه iPad 2 برای او خریداری می‌کردم!

http://www.doonlood.com/

هیچ نظری موجود نیست:

نبودم ولی میام

سلام  چند وقتی نبودم ان شاالله بر میگردم بادستی پر و سایتی بروزتر  بزرگترین مشکل الان اینکه سایت از سرور بلاگر استفاده می کنه و سرو...