سه‌شنبه، فروردین ۰۹، ۱۳۹۰

رئیس جمهور ترکمنستان هزار تن آرد عیدی داد و یک هواپیما از احمدی​نژاد عیدی گرفت!

رئیس جمهور ترکمنستان هزار تن آرد عیدی داد و یک هواپیما از احمدی​نژاد عیدی گرفت!

سیاست > دولت - قربانقلی بردی محمداف، هزار تن آرد به عنوان عیدی به همتای ایرانی​اش داده بود و امروز در بدو ورود به ایران، با مقابله به مثل میلیونی محمود احمدی​نژاد روبرو شد.

به گزارش خبرآنلاین، رییس جمهور ترکمنستان که برای شرکت در جشن جهانی نوروز صبح امروز وارد تهران شد؛ هدیه رییس جمهور ایران را که یک فروند هواپیمای اسپورت دو نفره است، دریافت کرد. به این ترتیب او هزار تن آرد عیدی داد و یک هواپیما از احمدی​نژاد عیدی گرفت!

این هواپیما در کلاس LSA و از نوع هواپیمای 'پرنده آزاد' است و سومین هواپیما در دنیا در این کلاس پروازی به شمار می‌رود. قیمت هرنوع از این نوع هواپیما حدود 130 میلیون تومان است.

این در حالی است که هدیه نوروزی رییس جمهوری ترکمنستان شامل هزار تن آرد بود که 28 اسفند از ایستگاه راه آهن عشق آباد بارگیری شد و روز 4 فروردین در مراسمی با حضور سرکنسول ترکمنستان و جمعی از مسؤولان خراسان رضوی به سیلوی مشهد تحویل شد.

اما هواپیمای اهدایی به محمداف، برای استفاده شخصی، آموزشی، کنترل مرزها و کنترل ترافیک طراحی شده و سرعت پروازش هواپیما 250 تا 300 کیلومتر در ساعت و برد آن را 900 کیلومتر است.\

کیسه ی خلیفه !!


http://www.d4ir.com/

هیچ نظری موجود نیست:

نبودم ولی میام

سلام  چند وقتی نبودم ان شاالله بر میگردم بادستی پر و سایتی بروزتر  بزرگترین مشکل الان اینکه سایت از سرور بلاگر استفاده می کنه و سرو...