پنجشنبه، اردیبهشت ۲۳، ۱۳۸۹

بازی جذابی به نام Joan Jade and the Gates of Xibalba v1.0

منبع : www.AsanDownload.com

بازی هایی که به صورت پازل مانند طراحی می شوند اغلب بیشتر به دل کاربران می نشینند. این بازی ها طوری آماده می شوند که کاربر باید با کنار هم قرار دادن موارد مختلف در یک مرحله به مرحله بعد قدم گذارد و در صورت به پایان نرساندن یک مرحله نمی تواند مراحل بعدی را تجربه کند به همین دلیل هم هست که کاربران این بازی ها را ترجیح می دهند به همین منظور قصد معرفی بازی جذابی به نام Joan Jade and the Gates of Xibalba را داریم. بازی بسیار جذابی که با توجه به گرافیک بسیار مناسبی که دارد به راحتی قابل دریافت و نصب بوده و برای تمامی سنین هم مناسب می باشد. این بازی که نیاز به دقت ، سرعت عمل و البته تمرکز بالایی دارد به راحتی قابل انجام است و تنها ماوس همه کارها را انجام می دهد.
82 مرحله مختلف باید کنار هم چیده شوند تا پس از گذاران 30 محل بازی که هریک به شکل های مختلف طراحی شده اند کاربر بتواند به انتهای بازی دست پیدا کند. 240 مدل از انواع اشیاء در بازی وجود دارند که کاربر باید با دقت بالایی آن ها را یافته و هر مرحله را پشت سرگذارد. در طول انجام بازی Joan Jade and the Gates of Xibalba کمک های متعددی را هم می توان از خود بازی گرفت تا بتوان راحت تر به مراحل بعدی قدم گذاشت. قطعاتی که در بازی به صورت مخفیانه پنهان شده اند دقیقا شبیه به پازل هایی هستند که امروزه به صورت رایج وجود دارند و پیدا کردن آن ها در تصاویر گاهی بسیار ساده و گاهی هم بسیار دشوار می شود چراکه به صورت کاملا ماهرانه ای در جاهای حساس گنجانده شده اند. این بازی می تواند لحظاتی خوش را برای شما به همراه آورد پس پیشنهاد می کنیم حتما این بازی جذب را مورد آزمایش قرار دهید.

قابلیت های کلیدی بازی Joan Jade and the Gates of Xibalba v1.0 :
- گرافیک مناسب و ترکیب بندی شاد رنگ ها
- مناسب برای سنین مختلف
- موزیک های بسیار موزونی که در طول بازی اجرا می شوند
- سادگی در اجرا ، نصب و انجام بازی
- وجود 82 پازل در بازی
- 240 قطعه که بازی کننده باید آن ها را پیدا کند
- 30 محل مختلف برای انجام بازی
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...طريقه فعالسازي : پس از نصب محتویات پوشه کرک را در محل نصب بازی کپی نمائید.

قيمت: 6.99 دلار آمريکا
دانلود - 80.28 مگابايت | لينک كمكي
پسورد فايل زيپ : www.asandownload.com
بحث پيرامون اين مطلب در انجمن
تصويري از محيط برنامه
سايت سازنده
لينک منبع

هیچ نظری موجود نیست:

نبودم ولی میام

سلام  چند وقتی نبودم ان شاالله بر میگردم بادستی پر و سایتی بروزتر  بزرگترین مشکل الان اینکه سایت از سرور بلاگر استفاده می کنه و سرو...