چهارشنبه، اردیبهشت ۰۸، ۱۳۸۹

مديريت گوشيهاي تلفن همراه با نرم افزار MOBILedit! Forensic v4.1.0.650

منبع : www.AsanDownload.com

با توجه به تنوع بالايي كه در گوشيهاي تلفن همراه وجود دارد داشتن يك نرم افزار كلي كه به وسيله آن بتوان از طريق كامپيوتر اطلاعات و بخشهاي مختلف گوشي را مديريت كرد يك نياز مبرم است. معمولا به همراه اكثر گوشيها يك عدد سي دي نيز وجود دارد كه از آن به جهت شناساندن آن مدل گوشي به سيستم استفاده مي شود. گاهي نيز در اين سي دي ها يك نرم افزار از سوي همان شركت ارائه مي شود كه با آن مي توانيد تلفن همراه خودتان را از طريق سيستم مديريت و كنترل كنيد. اما بسياري از اين مدل گوشي هاي موجود در بازار فاقد چنين نرم افزاري هستند. MOBILedit! Forensic در واقع همان چيزي است كه شما نياز داريد و شما را قادر مي كند تا گوشي تلفن همراه خودتان را به صورت دقيق و كامل از طريق سيستم كنترل و مديريت كنيد.شما به وسيله اين نرم افزار مي توانيد دفترچه تلفن گوشي خودتان را كنترل كنيد. مي توانيد مواردي را به آن اضافه كنيد و يا مواردي را حذف كنيد. مهمتر از همه اينها اين كه مي توانيد از اطلاعات آن پشتيبان تهيه كنيد. اين نرم افزار با امنيت بالا از اطلاعات گوشي شما محافظت مي كند. براي مثال اطلاعات دفترچه تلفن شما توسط الگوريتم MD5 رمز نگاري مي شود. شما به راحتي مي توانيد از تمامي اطلاعات و بخشهاي تلفن همراه خودتان پشتيبان تهيه كنيد تا اگر اطلاعات شما به هر دليل از بين رفتن آنها را داشته باشيد و بتوانيد به گوشه همراهتان برگردانيد.شما مي توانيد گوشيهاي خودتان را از طريق Bluetooth, IrDA و يا كابل به سيستم متصل كنيد و بر روي آن كار كنيد.شما به راحتي مي توانيد از طريق اين برنامه پيامهاي خودتان را بخوانيد،بنويسيد و يا ارسال كنيد.شما همچنين مي توانيد سيم كارت خودتان را نيز مورد تجزيه و تحليل قرار بدهيد.

قابليتهاي كليدي نرم افزار MOBILedit! Forensic v4.1.0.650:
- امكان اتصال از طريق بلوتوث،اينفرارد،كابل و IrDA
- امكان ارسال و دريافت پيام كوتاه از طريق سيستم
- تهيه پشتيبان از اطلاعات گوشي تلفن همراه
- امكان تجزيه و تحليل سيم كارت و اطلاعات روي آن
- امكان گزارش گيري زا اطلاعات
- توليد گزارش در هر زبان
- امكان صدور گزارشات بصورت فايلهاي Word،Excel،XML و غيره
- امكان تهيه نسخه قابل چاپ از گزارشات
- مديريت تماسهاي ناموفق
- مديريت فايلها و عكس هاي موجود در گوشي
- پشتيباني از اكثر تلفنهاي همراه
- قابليت به روزرساني به صورت هر يكماه يكبار براي شناخت گوشيهاي جديد
- سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله نسخه محبوب ويندوز 7
- و ...

طريقه فعالسازي : جهت فعالسازي برنامه ابتدا از داخل پوشه Crack فايل Update.dll را به پوشه نصب برنامه كپي كنيد و سپس از شماره سريال موجود در فايل Serial.txt جهت فعالسازي نهايي استفاده كنيد.

قيمت: 474.81 يورو اروپا
دانلود - 48.66 مگابايت | لينک كمكي
پسورد فايل زيپ : www.asandownload.com
سايت سازنده
لينک منبع

هیچ نظری موجود نیست:

نبودم ولی میام

سلام  چند وقتی نبودم ان شاالله بر میگردم بادستی پر و سایتی بروزتر  بزرگترین مشکل الان اینکه سایت از سرور بلاگر استفاده می کنه و سرو...