چهارشنبه، اردیبهشت ۰۸، ۱۳۸۹

قدرتمندترين نرم افزار چهره نگاري جهان Faces v4.0

منبع : www.AsanDownload.com

يكي از رايجترين راه هايي كه ماموران پليس از آن براي دستگيري و شناسائي مجرمين استفاده مي كنند تكنيك چهره نگاري است. در گذشته كه هنوز كامپيوتر و علم آن در جهان رايج نشده بود ماموران پليس بصورت دستي اين عمل را انجام مي دادند. با گذشت سالها و بازشدن پاي كامپيوتر به اداره هاي پليس اين سنت قديمي نيز از ميان برداشته شد و برنامه هاي چهره نگاري با كامپيوتر جاي آنها را گرفت. تا به امروز برنامه هاي زيادي به بازار ارائه شده و لي هركدام به نوبه خود داراي ضعف ها و كاستي هايي هستند. امروز ما قصد داريم تا قدرتمندترين نرم افزار چهره نگاري دنيا را كه در حال حاضر بيش از هزاران آژانس پليس در سراسر جهان از آن استفاده مي كنند را به شما معرفي كنيم.

منبع : www.AsanDownload.com

Faces نام نرم افزار چهره نگاري است كه در حال حاضر سازمانهايي همچون سيا، اف بي اي و ارتش ايالات متحده آمريكا از آن استفاده مي كند. بالا بودن ضريب هوشي Biometrix نرم افزار و يك مجموعه كامل از اجزاء صورت باعث شده تا اين نرم افزار موفقيت خود را براي چندمين سال جشن گرفته و از ديگر رقباي خود پيشي بگيرد.اين نرم افزار توسط سازمانهاي مبارزه با جرم و جنايت بسياري مورد تاييد قرار گرفته و با حمايت پليس توانسته است برتري خود را به اثبات برساند. اين برنامه به مدت 5 سال است كه با موفقيت توانسته تا مظنونين و جنايتكاران بسياري را شناسايي و با كمك پليس رديابي كند.

منبع : www.AsanDownload.com

نرم افزار چهره نگاري Faces در حال حاضر جديدترين و پيشرفته ترين برنامه در اين زمينه است كه موفق به دريافت جوايز متعدد نيز گرديده است.گسترش پايگاه داده اين برنامه و چيزي بيش از 4400 ويژگي صورت و دارا بودن چهره هاي لاتين،آمريگائي و آسيائي از ويژگيهاي جديد اين نرم افزار است. امكان ارسال تصاوير با فرمت JPEG به وب سايتهاي اطلاع پليس و خبرنامه ها از ديگر قابليتهاي اين نرم افزار است. شما در نسخه جديد حتي مي توانيد ويژگيهاي مو و سوراخهاي صورت از جمله زخم و تتو را نيز در تصاوير اعمال كنيد.
رابط كاربري آسان برنامه Faces به هر كاربري اجازه مي دهد تا بدون داشتن علم و مهارت و تجربه پزشكي قانوني تنها با كليك موس چهره مورد نظر را ايجاد كند. با كمترين هزينه و در كمترين زمان ممكن مي توان چهره مورد نظر را طراحي كرد چراكه گاها در همان زمان احتمال دارد كه طراحان حرفه اي در ادارات آگاهي حضور نداشته باشند.شما مي توانيد اين برنامه را بر روي هر سيستم لپ تاپ يا كامپيوتر روميزي با هر سيستم عامل ويندوزي اجرا كنيد.

منبع : www.AsanDownload.com

اين برنامه قابليتهاي بسيار منحصر به فردي دارد كه ما آنها را بصورت تيتروار در قابليتهاي كليدي برايتان بازگو خواهيم كرد.

قابليتهاي كليدي نرم افزار چهره نگاري Faces v4.0 :
- داراي بانك اطلاعاتي گسترده از ويژگي صورت
- امكان ايجاد كامپوزيت هاي عكس مانند
- توليد رمزهاي كد منحصر به فرد براي هرعدد و الفبا
- اجرا بر روي هر سيستم خانگي يا لپ تاپ
- پشتيباني از چهره هاي لاتين،آفريقائي و آسيائي
- رنگ موهاي جديد
- نشانه گذاري هاي صورت همچون زخم و تتو
- توانايي صادرات به عنوان تصوير JPEG
- يكپارچگي با سيستم جديد هشدار TRAK
- قابليت نمايش اسلايد جديد
- امكان شناسائي چهره با چهره
- سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله نسخه محبوب ويندوز 7
- و ...قيمت: 599 دلار آمريکا

دانلود از سرور راپيدشير
دانلود- 320 مگابايت قسمت اول - قسمت دوم - قسمت سوم - قسمت چهارم

دانلود از سرور آسان دانلود
دانلود- 320 مگابايت قسمت اول - قسمت دوم - قسمت سوم - قسمت چهارم

پسورد فايل زيپ : www.asandownload.com
سايت سازنده
لينک منبع

http://hashemi-smr.blogspot.com

هیچ نظری موجود نیست:

نبودم ولی میام

سلام  چند وقتی نبودم ان شاالله بر میگردم بادستی پر و سایتی بروزتر  بزرگترین مشکل الان اینکه سایت از سرور بلاگر استفاده می کنه و سرو...