سه‌شنبه، فروردین ۰۳، ۱۳۸۹

بازي جذاب Chicken Chase

منبع : www.AsanDownload.com

يكي از بازي هايي كه در ايام تعطيلات عيد نوروز قصد معرفي و تقديم آن را داريم بازي به ظاهر ساده اي است كه كاربر در آن بايد به پرورش مرغ و خروس ها بپردازد. در هر مرحله امتيازات و مواردي لازم است كه بازيگر بايد در طول مدت زمان معيني آن ها را جمع آوري كند و به طبع هرچقدر سريعتر عمل كند امتيازات بيشتري كسب مي كند. Chicken Chase نام اين بازي كم حجمي است كه از گرافيك مناسبي هم بهره مي برد. موزيك هاي قابل قبولي در خود جاي داده و براي تمامي سنين هم مفيد خواهد بود ؛ به سادگي قابل اجرا و انجام است و در آن حرف اول را دقت و سرعت عمل مي زند. كاربر بايد با مديريت صحيح و دادن غذا به جوجه ها از آن ها به واسطه بزرگ شدن و توليد تخم مرغ و يا پيدا كردن سكه ها امتياز كسب كند تا بتواند به مراحل بعدي صعود كند.
در انجام بازي كلاغ هاي بدذاتي هم هستند كه هميشه قصد حمله به مرغ و جوجه ها را دارند و كاربر بايد با سرعت عمل آن ها را از بين ببرد. Chicken Chase پنج مدل از پرندگان خانگي با رنگ ها و شكل و قيافه هاي جذاب را در خود جاي داده است ؛ 50 مرحله كه از ساده و سخت تبديل مي شوند از نكات قابل ذكر در مورد اين بازي هستند. پيشنهاد مي كنيم اين بازي ساده و سبك كه مي تواند براي سرگرمي بسيار مفيد باشد را دريافت كنيد.

قابليت هاي كليدي بازي Chicken Chase :
- گرافيك مناسب
- نصب سريع و آسان
- حجم پائين بازي و عدم نياز به سخت افزارهاي خاص
- مناسب براي سنين مختلف
- 50 مرحله بازي
- 5 نوع پرنده خانگي
- آبديت شدن مزرعه پس از هر مرحله
- سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله ويندوز محبوب 7
- و ...طريقه فعالسازي : براي كرك كردن بازي پس از نصب و اجراي بازي در صفحه اصلي وقتي برروي Play كليك كنيد صفحه اي ظاهر مي شود كه در انتهاي آن يك آدرس وب است . در آدرس وب يك كد چندين حرفي يادداشت شده كه كاملا مشخص و هميشه در انتهاي آدرس سايت قرار دارد. كد را بايد در قسمت اول كيجن يعني Product Code كپي كرده و پس از كليك برروي Gen‌كد توليد شده را در نرم افزار كپي كنيد تا نرم افزار كرك شود.

قيمت: 6.99 دلار آمريکا
دانلود - 9.66 مگابايت | لينک كمكي
پسورد فايل زيپ : www.asandownload.com
بحث پيرامون اين مطلب در انجمن
تصويري از محيط برنامه
سايت سازنده
لينک منبع

http://hashemi-smr.blogspot.com

هیچ نظری موجود نیست:

نبودم ولی میام

سلام  چند وقتی نبودم ان شاالله بر میگردم بادستی پر و سایتی بروزتر  بزرگترین مشکل الان اینکه سایت از سرور بلاگر استفاده می کنه و سرو...